İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

DEĞİŞİM :

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları varsa hediyesi varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 5 gün içerisinde kargoya verilebilirsiniz. Değişimde, defolu ürünler hariç, kargo ücretleri firmamıza ait değildir. %70'E VARAN İNDİRİM ve TEK FİYAT kategorilerinde iade ve değişim YAPILMAMAKTADIRSepette kampanya ile alınan ürünlerde değişim yapılabilmektedir. 

İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size E-POSTA yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 5 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa; faturası, aksesuarlar (varsa) veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek tarafınıza karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

Eksik ve hasarlı ürünlerde 48 saat içerisinde firmamıza bilgi verilmesi gerekir. Aksi durumda talebiniz karşılanmayacaktır.

Değişim tek seferlidir. Tek değişimden sonra değişim yapılamamakta olup, iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

İade Adresi: Hasfırın Cad. Sinanpaşa İş Merkezi No: 209 Beşiktaş / İstanbul

Tel: 0 (212) 259 45 21

E-posta: [email protected]

İADE :

İade için göndereceğiniz ürün / ürünlerde tarafımızdan kaynaklı imalat, defo vb. hatalar varsa kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları varsa hediyesi varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 5 gün içerisinde kargoya verilebilir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır. Eğer ürünün farklı bir bedeni talep ediliyor ancak o beden stoklarda mevcut değilse tarafımızdan ücret iadesi gerçekleştirilir.

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0532 683 38 73 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde ürün tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerlidir. Ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ayrıca siparişe yansımışsa kargo ücreti kargo firmasını aldığı ek masraflar olduğundan ödenememektedir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinden kargo ücreti düşülerek geri iadesi yapılacaktır. %70'E VARAN İNDİRİM ve TEK FİYAT kategorilerinde iade ve değişim YAPILMAMAKTADIRSepette İndirim Kampanyası ile alınan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilir fakat kampanyalı ürün gönderilmediği takdirde iadeye gönderilen üründen indirimli ürünün kesintisi yapılarak kalan tutar iade edilir.

İade Adresi: Hasfırın Cad. Sinanpaşa İş Merkezi No: 209 Beşiktaş / İstanbul

Tel: 0532 683 38 73

E-posta: [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR